Firma

Historie společnosti sahá až do roku 1921, kdy Hidenobu Yoshikawa založil Belmont. Během několika let se Belmont ustálil na japonském trhu a okolo roku 1950 expandoval do dalších zemí, kde si vybudoval stabilní a spolehlivou pozici. Prvními zeměmi kde Belmont získal významnou pozici na trhu byly Spojené státy a Kanada, ale během krátké chvíle se kvalitní křesla rozšířila i do Evropy a dalších koutů světa. V současné době má Belmont s výrobními závody v Osace a Tokiu okolo třiceti poboček ve více než jedenácti zemích světa.

Dalším mezníkem byl rok 1960, kdy se křesla Belmont objevila poprvé s  hydraulickým pohonem. Dalším významným rokem je rok 2005, kdy světlo světa spatřila první stomatologická souprava CLESTA II, která se stala synonymem kvality nejen na českém trhu.

Již v minulých letech jste mohli využít nabídky Belmont v České republice. Po několikaleté odmlce má Belmont v českých zemích nové zastoupení Belmont Czech, které chce poskytnout služby majitelůma pro ty, kteří nad výběrem své stomatologické soupravy teprve váhají, jsou tu pro poradenství i podporu.

Japonská kvalita a preciznost je znát v každém detailu. Důmyslné provedení a propracovaná ergonomie si získala a stále získává příznivce z celého světa. Nyní jsou tady všechny výhody těchto výjimečných souprav připraveny i pro vás.

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat!

Máte dotaz? Napište nám
dentunit.cz