Servis

Belmont Czech je výhradní prodejce značky Belmont na českém trhu. Zajišťuje prodej souprav i kompletní fullservice.

Prevence je základ

Státní ústav pro kontrolu léčiv vyžaduje podle zákona č. 123/2000 Sb. Preventivní bezpečnostně -technické kontroly (známé pod zkratkou PBTK). Servisní technici Belmont Czech mají za sebou odborné školení, díky kterému mohou poskytovat preventivní prohlídky té nejvyšší kvality. Díky těmto kontrolám nejen udržíte vaši stomatologickou soupravu na velmi dobré úrovni, ale zároveň tak předejdete nepříjemným prodlevám, které mohou vzniknout případnou vadou, která nebyla včas zjištěna.

Rychlý a profi servis 

Belmont Czech ví, že každá minuta v ordinaci stomatologického lékaře je cenná a že pacient, který má bolest, jen nerad čeká na ošetření déle, než je nezbytné. Proto je součástí nabídky také profesionální servis. Stačí zavolat a do 24 hodin se u vás zastaví naši technici, kteří soupravu buď opraví rovnou na místě, nebo zařídí její odvoz a následnou opravu ve specializovaných dílnách.

Máte již zubní soupravu Belmont?

Již zubní soupravu Belmont máte, ale schází vám servis? Neváhejte nás kontaktovat, naši proškolení technici budou vašemu klenotu věnovat tu nejlepší péči! Pro stávající zákazníky máme zvýhodněné produkty! Pokud společnost Belmont Czech oslovujete poprvé a chcete pro svoji zubní soupravu Belmont to nejlepší, nabízíme vám první PBTK zdarma!

Ještě nemáte Belmont ve vaší ordinaci?

Pokud si pořád nejste jisti, že se jedná o výhodou investici, kontaktujte naše obchodní oddělení a domluvte si osobní schůzku přímo v naší předváděcí místnosti, kde můžete tato křesla prohlédnou a vyzkoušet. Uvidíte, že padnou na míru vašim potřebách a už nebudete chtít nic jiného!

Potřebujete PBTK nebo odborný servis? Kontaktujte nás!

Servis linka +420 731 659 464

Máte dotaz? Napište nám
dentunit.cz